Třetí třetina: od šesti měsíců do devíti

Během této doby je i psychický vývoj, je nutné a důležité pro komunikaci s dospělými. Všechny druhy her, které rozvíjejí sluch, zrak zvláště významné a užitečné. S čtyři měsíce dětskou výživu v postupně zavádět pevnou stravu, ale je třeba si uvědomit, že dospělý potravina je přísně zakázáno. Ten kluk se mohou udusit na potraviny, a aby se zabránilo alergie.

Rozvoj a vzdělávání o dítě do jednoho roku

13

V této době jsou děti schopné převrátit, sedět, plazit a začnou se snaží dostat se na nohy. To je období, kdy se náklady začnou fyzicky posílení dítě. Malé warm-up, sit-ups, skákání přispěje k posílení svalů. A to by měl začít usadit drobky na hrnec, ukazující maximálně trpělivosti.
V tomto věku je zájem ve hrách. Je nutné naučit dítě hravým způsobem odlišit hračku. A začnou sázet rozdíl mezi tím, co je možné a nemožné. Dítě se musí naučit chápat rozsah její přípustnosti.

Poslední, čtvrtá etapa trvá mezi devíti a dvanácti měsících

Právě v tomto období, tam je rostoucí fyzické a mravní vývoj dětí a drobky. Spuštění tvorbu sebeuvědomění jako člověka, jeho vývoji. Dítě se učí pohybovat nezávisle na sobě, kteří hledají chat a velmi zvědavý. Nemluvte s jazykem dítěte, ve společenství s ním a deformovat slovo Lisp.