Tajemství třetí. Městské pláže

Tajemství třetí. Městské pláže.

Jsou v každém rekreačním zařízení. A jste naprosto nutně platit $ 2 na osobu plavat na soukromém majetku. Ano, město není tak leštěné, ale ne tolik špinavé. Stačí přinést svůj slunečník a opalovací krém, Panama a láhev vody (který, mimochodem, také doporučujeme zakoupit v obchodech na vyšších náspu? Tam jsou levnější a půl krát).

2111

Pokud jde o skluzavky, jízd a všech dalších plážové aktivity, trpělivost a pár tři “naduvasikov” pro jeho dítě, aby marnotratnost na všechny zábavy věcí. Měl byste vědět, kolik jste ochotni zaplatit za pláž veselushka.

Tajemství o cestě.

Koupit od cestovní kanceláře, posezení pod barevnými deštníky, okružní jízdy nedoporučujeme pouze z důvodu nákladů. A tak? žádné báze nejsou k dispozici. Všechny hodnosti-rank. Můžete konzultovat s prodejci o nejmalebnějších míst, ale tam jste ve stavu jeho vlastní, přičemž se jejich dítě s sebou. Delfináriu, Jalta “Glade pohádek”, zoologických zahrad, vodní parky, a historických památek na Krymu se stále dostupnější pro vás. Navíc, jak jste sám bude řídit harmonogram dne, spíše než přizpůsobit se turné skupiny. Ceny za návštěvu dítěte a všechny druhy zajímavých míst, se můžete dozvědět předem na svých internetových stránkách, a jak nejlépe se dostat na určité místo? buď manuál nebo místní.

Tajemství až do konce.

S při odchodu z místnosti, nebo v bytě přijmout pouze takové množství peněz, které očekávat, že stráví dnes. Lze ponechat NT, ale s podmínkou, že celkový součet imunity. Takže to bude jednodušší, aby zůstali na suchých příděly v poslední den na dovolenou.

Podmínky letní rekreaci pro děti, v jehož tvorbě se zúčastnili pediatry a odborníky na výživu.

1. denní režim může být malá změna, ale bez fanatismu. Na dovolenou děti se snaží změnit podle obvyklého schématu, například, se probudit později v dopoledních hodinách, a jít do postele, v blízkosti půlnoci.

Zbytek studentů, zpravidla provádí buď na počítači nebo na ulici s přáteli.

Samozřejmě, že v létě si potřebujete odpočinout a bavit se, ale hry nemůže být přetížen.

Můj denní režim není vynalezen řídit dítě do tuhý rám, ale aby nedošlo k přerušení během biologických procesů. Poté, co všechny naše orgány a systémy pracují na vnitřní biologické hodiny. Pokud jsou nuceni přeložit, může se zobrazit selhání, jako je například hormony.

2. Sleep – je to skvělé. V průběhu školního roku, mnozí studenti nemusí naplnit. Čím je dítě mladší, tím více času, že bude potřebovat zotavit.