Srbka Ivanovičová s Ruskou Šarapovovou ovládli žebříček nejkrásnějších tenistek světa

BRATISLAVA – Slovanky krášlí tenis! Do desiatkynajatraktívnejších světových hráček dlouhodobě patriaSlovenka Daniela Hantuchová, Češka Nicole Vaidišováči Rusky Dementěvová s Myskinová. O absolútneprvenstvo však svádějí boj Ruska Maria Šarapovováso Srbka Anou Ivanovičová. Jejich fanúšikovz řad mužů těší skutečnost, že obě jsou momentálnevoľné, bez přítele.

Sexy tenistky v & aacute; bia do hled & iacute; sk tis & iacute; ce div & aacute; kov, po celém světě maj & uacute; své fankluby a sponzoři se při nich predh & aacute; nej & uacute; v nab & uacute; kan & iacute; sml & uacute; v na reklamy. Sib & iacute; skou kr & aacute; ska & scaron; arapovov & aacute; zaujala hned po svém vstupu do profitenisu pro svůj atrakt & iacute; prov v & yacute; zor.Díky své & scaron; t & iacute; lé postavě, dluh & yacute; m noh & aacute; m a v neposlední řadě i velk & eacute; mu talentu r & yacute; rychle vytlačila do zapomnění svou sl & aacute; VNU krajanku Kurnikovov & uacute ;.


& Uacute; prodejních m & aacute; v & scaron; echny předpoklady k tomu, aby se v bud & uacute; ctnosti stala nejlep & scaron; í zar & aacute; baj & uacute; cim & scaron; portovcom na světě s ročn & yacute; m pr & iacute; slo vy přesahují & uacute; cim 100 mili & oacute; nov dol & aacute; rov. Samozřejmě hlavně z reklam & aacute; m. Paparazziové ji pronásleduj & uacute; na každém kroku. Komu by se podařilo vyfotit ji nah & uacute ;, vydělal by 300 000 dol & aacute; rov (8,82 mili & oacute; na Sk).

V žebra & iacute; čku kr & aacute; sy jí stále více & scaron; lápnul na p & auml; ty jen o půl roku mlad & scaron; í Ana Ivanovič & aacute ;.Op & aacute; jen & aacute; rod & aacute; čka z Bělehradu vyhr & aacute; va minim & aacute; ln mezi fan & uacute; & scaron; ky, kter & yacute; m se p & aacute; čí tmavovl & aacute; sky. Srbka s dívčí & yacute; m & uacute; smevom je v srovnn & iacute; s & scaron; arapovovou na prvn & yacute; pohled pevné & scaron; í. Přestože je o 5 cm niž & scaron; í, v & aacute; žij o 14 kg více.V pr & iacute; jmoch z reklamy a také ze & scaron; portové str & aacute; nky s & iacute; ce zatím za & scaron; a ra p ovovo u zaost & aacute; va, ale pondelňaj & scaron; & iacute; m tr iumfom na presti & iacute; žnom turnaji v Montrealu naznačila své možnosti.

ANA Ivanovič & aacute;
Bydliště: Basilej (& scaron; výcarsko)
D & aacute; tum narození: 6. 11 . 1987 v Bělehradě
v & yacute; & scaron; ka: 183 cm
v & aacute; ha: 73 kg
Postavení ve světovém žebra & iacute; čku: 17.
dosavadní & scaron; & iacute; z & aacute; robek: 1 055 006 dol & aacute; rov (31,01 mili & oacute; na Sk)

 MARIA & scaron; ARAPOVOV & aacute;
Bydliště: Bradenton (Florida)
D & aacute; tum narození: 19. 4. 1987 v Nyagane na Sib & iacute; ri
V & yacute; & scaron; ka: 188 cm
V & aacute; ha: 59 kg
< b> Postavení ve světovém žebrem & iacute; čku: 4.
dosavadní & scaron; & iacute; z & aacute; robek: 6 167 274 dol & aacute; rov (181,29 mili & oacute; na Sk)