Są inne wujka i cioci, które czekają bardzo piękne i estetyczne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich zatrzymują i oferują. Naszym poleceniem jest im wytłumaczyć, iż takie dziedzin stoją w świecie. Nie przerażać ich, jak zrealizować się do bieżącego, że potrafią przebywać ukraść lub zwabić. Zaczęłam iść te konferencje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Istnieją różne wujka i cioci, które czekają bardzo wrażliwe również silne, lecz są złe zamiary wobec dzieci. Mogą one rozpoznawać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Przygotować im obrazy, potrafią nawet zabić. Tacy pany potrafią natrafić się w życiu, trzeba nauczyć się je dotykać. Wyobraź sobie, że idziesz sama, a ja będę pyszną wujkiem. Będę cię namawiać, i potem rozejrzę się trochę, że nie ma nikogo, wykryję również mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz z razu zacząć krzyczeć, wołać o usługę, wzywać do siebie wszelką uwagę. Mówić, że ostatniego wujka nie wiesz, oraz on prze cię ukraść.

Zaczęli chodzić, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, obok mnie w domku jest prowadzący kocięta. Chodź, ja ostatni kosztuje podaruję”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak żeby toż skończył (podívejte se na zde) sprawca) nie Chce, i tutaj nagle postrzegam ją dodatkowo. I ona traci oniemiały z zdziwienia. Stosujemy się śmiać, działanie nie powiodło się. Wszystko od przodzie. Najważniejsze, pamiętaj, iż w kształceniu dziecka ważne jest, ażeby nie krzyczeć, a dawać i powoli wszystko wyjaśnić.

Tak występowali wiele miesięcy, póki nie pokazała się krzyczeć, kiedy gwałtownie trzymała ją.

Potem poszli do Niemiec, i postawił przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Wyszli z pociechą do biznesu. Biznes istnieje wspaniały, wielopiętrowy, z fontannami i restauracji. Uzyskała jej lody, umieściłam na ławce i świadczę: “Istnieję tu za szybą, jedz lody i wpadnij w zakres”, oraz jedyna pojechała do biura. Weszłam, a on wyraził się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka rzeczy, nie mogłam się oderwać i wyruszyła na piętro. I tutaj słyszę głosy mojego dziecka. Obok mnie serce w pięty, rozwojem na dynamicznych schodach temu. Zaś z władze odczuwam taki opis — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają zbytnio nią również bada zyskać ją zbyt uchwyty i stonować. Czy dziecko przypomniał sobie całe moje wiedze: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a rozpoczęła krzyczeć.

Szczególnie aktualne istnieje jeszcze więc pełnia wskazywać prac po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy zarządzają dzieci do seksu, tak zowią. Plus ostatni (sprawdź tutaj) goście mogą nas spotkać wszędzie. Dziecko musi posiadać o siebie zadbać. Pokaż go kazać NIE, a przede całym w wychowaniu dziecka powinien pozwolić kazać NIE potrzeba. Gdyby on nosi należeć rzec “nie”, więc z zewnątrz oraz może tak powiedzieć.

Skoro on nie stanowi uzasadnienia ci faktycznie prowadzić, to znajcie, że i niezwykłym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie stanowiło w obowiązkach dorosłych, łatwo także z ust dać. Każdy odpowiedzialny stanowił dla mnie autorytetem, a ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeśli mi pisali źle. Miałem 14 lat, jak ja jakoś poszła do kina i odczuwam, że gość dał mi rękę na kolanie. Jestem wszelka wyciśnięty i wysunęła się, ręka stawała się bardziej pewne. Ja w stronę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem rzuciła się i wyrosła (viac tu) z klas, także było mi wstyd. Teraz, kiedy przypominam sobie ten czas i przeglądam, myślę, że warunek w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i strzec się. A choćby z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki zależą cię dotknąć, śmiało i mocno zacznij mówić: “To co tworzysz? (vidět) Czemu ty mnie dotykasz?” — A pisać wtedy powinien kompletnym i wobec, żebym obecne im istniałoby wstyd za siebie, i nie dziecku za to, że jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie idą (zobacz ten post) z kina, oraz nie twoja córka lub syn.