Pomoci dítěti na ideální fázi snadno

Pomoci dítěti na hlavní hod snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Existuje mnoho :, které přispívají k rozvoje u děti sluchu. To “Catch zvuk”, pokud dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již má slova otevření konkrétní zvuk. “Řetězec slov”, když to zvuk předchozího signálu je ideální následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto akce , protože z nich bohatý vyzkoušet hrát přísně od 2 let věku. Vše, dávat s dítětem jsme: “zpívá kočka?”, ” kdy bzučení traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. A opravdu silně. A dál líbí se mi to, že v tom držení těla není nutné zvlášť dát čas. Bohatá z nich dávat během procházky, a to i zaměřen do školky nebo z něj.

Velmi ano tento cesta platí změny dítěte. fáze přijetí věda všechny vlastnosti projevu měl být možná , protože dítě a obhájce fakticky, pokud představuje. Pokud na doklad, učíme dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to poznámky současné hlase. Představujeme mluví dalších slovech, v , jehož učí různé hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že jedna a tento jeden zvuk je v opak slovech. A znamenají mu že jak domy architekt brzdné přirozeně a vyjádření vzestup z zvuků.

Hra, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, je vidět tam je umění řeč všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je řeč to je velmi blízký. Takže, to je to, upozornění platí teď hodně blízkých zvuky. Dítě na sluch ukazuje je vystupovat.

Něco je fáze schopnost čtení. Protože dítě, které je na ucho určuje zvuky a slyší je slově, může je jíst najít a hrát jen právě zobrazit ikony-písmena, a je to z okamžitě, s pár dní spustí číst. Bude něco velmi atraktivní — neboť oddělení věc v současné době all objednáno. On smyslu že li za zvukem P jde o zvuk A po tomto, ukáže, že je RAKOVINY. zatím mu velmi vzrušující a je to udělat závěr. Složit písmena jako oblíbené puzzle. Získat nové slova přeskupit písmena. Práce pouze tyto třemi písmeny, rychle to vyhraje a RAKOVINA, a PROTO a ARC. sci-fi povolání děti. z to doba придумай slova realizace poslední projekty. Nebo hlučný a si s dítětem do slavné radosti. To je dítě nebude plavat z místa a bude pro ně hledat.

A tak hned motivační příprava dítěte k vědomostí škole. Jako běžně můžete oznámení s rodičů, které raději doplnit a jejich syna nebo dcera naučit zapojit skupiny: “půjdeš věda tak poznáš….” “V skupiny pak bude pracovat…”. realizujeme aktuální vytvořit?- Obavy techniky a snímky tam. Nechuť k činnost kognitivním z kterou usa je nezajímavý dlouhé a komplexní tříd. Negativní hodnocení dospělých o úspěchy vyrobenou příkazy

Cm. také: dětská tabule