Oni bezpečně držet dítě v chráněném prostoru židle

Oni bezpečně držet dítě v chráněném prostoru židle a zabránilo poškození břicha a páteře zranění při srážce vozidla s překážkou. Tato tzv Y tvarované pásy. Při přechodu do pravidelného bezpečnostního pásu by měla věnovat pozornost tomu, jak dobře se zachytit dítě v křesle.

40480
Funkce kostra. Rám může být kov nebo plast. Stupeň bezpečnosti, tato skutečnost nemá žádný vliv Pokud je označení ECE. Nicméně, z plastu, i když patří do kategorie vysoce odolného proti nárazům, když uvolňují do události mohou být pokryty neviditelné mikrotrhlin, že následný náraz by mohl vést k rozdělené struktury. Proto je posílení ochrany ocel nebude zbytečná.
Povrchové materiály a vybavení interiéru. Moderní výrobci věnovat zvláštní pozornost na kvalitu použitých materiálů. Látkové a plnící základy musí splňovat požadavky hypoalergenní, být k dispozici pro odvětrávání vzduchu a nejsou náchylné k línat a přistání po mytí nebo zpracování za mokra.

Výběr autosedačky – pozor

Nakupování pro autosedačky, je nutné zadat hmotnost ukazatelů dítě. Děti rostou rychle, ale proto, že židle by měly být voleny s maximální možnou rezervou, a v příslušné třídě. Také nezapomeňte zkontrolovat značení shody požadavky na bezpečnost.
Rate stupnice zvoleného sedadla ve vztahu k interiéru vozu. To by mělo snadno projít dovnitř a také snadno odstranit v případě potřeby.
Rozhodněte o montážní systém sedadla. Jaké nástroje jsou k tomu zapotřebí, a jak to bude instalována v autě. V některých případech, není důvod, aby o těchto otázkách s konzultantem. Vizuální kontrola uvnitř vozu je nutné si uvědomit, přítomnost pravidelných bezpečnostních pásů nebo zvláštní hranami na sedadle.
Židle by měla být “zvedání”. Každý člen rodiny by měl mít možnost posunout židli.
Ze sady dalších doplňků autosedačky může být vybaven stolem, speciální opěrce hlavy, ortopedických zadní podpůrný systém a audio systém pro starší děti.

Zvolte požadovaný produkt. Pokud je to možné – konzultovat s dítětem. A dokonce i drahý se na Vás!