Nenechajte sponzorovať taky!

Nenechajte sponzorovať taky!

To znevažuje dieťa v jeho vlastné oči. Nadmerné opatrovníctvo ho učí myslieť, že nemôže nič robiť. Mnohí rodičia podceňujú schopnosť detí robiť niečo na vlastnú päsť. Vezmite ako motto: “Nikdy urobiť pre dieťa Banaby.sk, čo dokáže sám seba.”
Nevyžadujú okamžitú poslušnosť!
26
Predstavte si, že váš manžel hovorí: “Zlato, poď všetci, a to práve v okamihu urob mi kávu.” Ako sa vám páči? Rovnako tak vaše dieťa nemá rád ho vyžadujú, aby okamžite opustil svoje zamestnanie, je lepšie, aby ho vopred varoval: “O desať minút neskôr, budeme mať večeru,” potom môžeme tiež umožniť mu nadávať trochu: “Ach, mami, ja stále hrať “. Blind Banaby.sk bezpodmienečné odovzdanie charakteristika bábok, ale to neprispieva k vytvoreniu nezávislého, self-človeka.
Nenechajte dopriať dieťaťu!

Je to o tolerancii. Deti budú okamžite cítiť, že rodičia sa obávajú, že firma pri prekročení hranice toho, čo je dovolené, boja sa im povedať “nie”. To im dáva istotu, že všetky pravidlá z gumy – je posunúť trochu, a oni pretiahnuť. To môže pracovať v rodine, ale mimo dieťa čaká poschodové postele pre deti-banaby.sk na horkým sklamaním. Vyžíva dieťa – prostriedky, aby ho pripraviť o možnosť pestovať prispôsobiť ľudskému životu.
Buďte dôslední!

V sobotu, moja matka dobrú náladu poschodové postele pre deti-banaby.sk a ona umožňuje jej syn porušiť všetky pravidlá (alebo niektorej z nich). V pondelok, keď robí to isté, keď “niesol sa k nemu ako domčeky z kariet.” Predstavte si sami seba v mieste svojho dieťaťa. Ako sa naučiť riadiť auto, ak je červené svetlo znamená “stop” v pondelok, utorok a vo štvrtok, a v stredu av sobotu – “môžete ísť ďalej?” Deti potrebujú súlad medzi požiadavkami. Musí vedieť, čo sa od nich očakáva. Porucha u oprávnenia a zákazov, ktoré nie sú priaznivé.
Nepýtajte sa, čo nie je vhodné k veku dieťaťa!

Ak čakáte od jeho dvojročné dieťa, počúval ako päťročné niečo, čo vyprovokovať jeho nepriateľstvo k sebe. Musíte ho zrelé správanie, za ktoré ešte nie je schopný – je to zlé pre rozvoj jeho vedomia.
Nie moralizujúca a nehovorte príliš veľa!

Každý deň, tisíce slov vyslovenie nedôvery vyprázdňované na naše deti. Ak sú všetky z nich zaznamenaný na páske a prejdite matky, budú sa čudovať. Čo nemajú povedať svojim deťom! Vyhrážanie, výsmech, reptania, celé prednášky o morálke … Pod vplyvom toku slovné dieťaťa “vypnuté”. To je jediný spôsob, ako chrániť to, a on rýchlo zvládol za neho detská postieľka. A pretože je úplne vypnúť to tak nie je, cíti pocit viny, a to vyvíja negatívny seba-obraz. Všetky “morálka” na konci pre dieťa sú redukované na týchto programoch: “Čo si to urobil – je to zlé Tie sú zlé, pretože to robilo Ako si to mohol urobiť po tom všetkom, čo je dobré, že moja matka bola pre teba urobil ..?” Jeden dieťa v materskej škole, takže strach z jeho veku: “Chystám sa trafil, budem ťa rozkrájať na malé kúsky, ja … budem vysvetľovať všetko!”.