Nalbandian zdolal Hrbatého, Argentina vyrovnala na 1: 1

BRATISLAVA – Po pátečních dvouhrách je stav semifinálového utkání světové skupiny Davisova poháru mezi Slovenskou a Argentinou v Bratislavě nerozhodný 1: 1. Po tom, co Karol Beck získal první bod slovenského týmu po hladkém vítězství 7: 5, 6: 4, 6: 4 nad Guillermo Coria, Dominik Hrbatý druhý bod nepřidal.

Slovensk & aacute; jednotka podlehla devátému hr & aacute; bude poskytnuta žebrem & iacute; čka ATP Entry Davidu Nalbandianovi v setkat & iacute; skvělé & uacute; rovn za 172 min & uacute; t 6: 3, 5: 7, 5: 7, 3: 6. Spousta & yacute; v sedmém singlovém s & uacute; boji v Sibamac ar & eacute; ně N & aacute; rodn & eacute; ho tenis & eacute; ho centra na & scaron; zabarvené v & ocirc; bec prvn & eacute; ho přemožitele a na dům & aacute; cí p & ocirc; de prohrál po prvn & yacute; jednou od roku 2002, kdy e & scaron; te v Pro & scaron; ove nestačil na Rumuna Andreia Pavela.Setkání Slovensko – Argent & iacute; na pokračuje v sobotu od 16:00 & scaron; tvorhrou. V p & ocirc; vodn & yacute; ch nomin & aacute; ci & aacute; ch kapit & aacute; nov Miloslav Mecir a Alberta Manciniho figuruj & uacute; dvojice Karol Beck – Michal Mertin & aacute; k resp. David Nalbandian – Mariano Puerta. T & aacute; to nomin & aacute; cia se m & ocirc; že e & scaron; te hodinu před setkat & iacute; m změnit.

Slovensko – Argent & iacute; na 1: 1 po pátků & yacute; ch dvouhry & aacute; ch
Karol Beck – Guillermo Coria 7: 5, 6: 4, 6: 4
Dominik spousta & yacute; – David Nalbandian 6: 3, 5: 7, 5: 7, 3: 6

vyrovnaný & yacute; & Uacute; vod druhé páteční dvouhry přinesl tvrd & eacute; v & yacute; měny od z & aacute; kladné čáry. Oba hr & aacute; zda si s přehledem vyhr & aacute; vali své servisy.Až v & scaron; IEST gamu se spousta & yacute; ujal při podán & iacute; Nalbandian vedení 40: 0, aby vz & aacute; p & auml; t & iacute; využil druh & yacute; brejkbol, když co nejd & ocirc; r s & uacute; pera dokonale rozběhal a potom kr & iacute; žnym bekhendem zakončil v & yacute; menu do odkryté části dvorce – 4: 2. Slovensk & aacute; jednotka pak zv & yacute; & scaron; ila na 5: 2 a díky v & yacute; hodu jedn & eacute; ho brejku dotáhla set do & uacute; spe & scaron; n & eacute; ho konce (6: 3).

V druhém setu doplatil spousta & yacute ; na nevyužité & eacute; brejkbaly. V páté hře neproměnil dva a na prolomení podání argent & iacute; nskeho s & uacute; pera mu nestačilo ani vedení 40:15 v jeden & aacute; stem gamu. V t & yacute; chto chv & iacute; Lach se takříkajíc l & aacute; měl chléb, ale míčky z rakety 27-ročn & eacute; ho Bratislavané skončili v síti.Nalbandian situ & aacute; ci zvl & aacute; dol a pak za stavu 6: 5 a 40:30 fantastická & yacute; m v & iacute; tažné & yacute; m bekhendů & yacute; m return z & iacute; skal set na 7: 5. Neľ & uacute; tostn & yacute; boj o jakémkoli & yacute; bod pokračoval.

Třiadvacetiletý & yacute; Argent & iacute; nčan ztratil po častém reklamované & iacute; v & yacute; let rozhodčích nervy. Ve třetí hře udělal při shodě otravný & uacute; dvojchybu, pak odp & aacute; lil míček a zeslabení v koncentr & aacute; cii zavřít & scaron; il lehkou chybou (1: 2). Nalbandian si ale uvědomil v & aacute; žnost nepříznivé & eacute; ho stavu a zanedlouho vyrovnal z 1: 3 na 3: 3. Spousta & eacute; ho to nevyvedlo z rytmu a hned s & uacute; pera brejků na 4: 3, ale s & uacute; per odpověděl stejn & yacute; m sp & ocirc; sobem (4: 4).Rod & aacute; k z Cordoby se tr & aacute; pil na servisu iv následuj & uacute; cí hře, no hrozivého & yacute; stav 15:40 ust & aacute; l.

O osudu d & ocirc; leží & eacute; ho třetího dějství se rozhodlo v dvanáct & aacute; stem gamu, když spousta & yacute; s & iacute; ce odvrátí & aacute; til tři setbaly, no & scaron; čtvrtý & yacute; už Nalbandian volejem proměnil. Cestou k nehraj & uacute; címu kapit & aacute; novi Mancinimu si od radosti zakřepčit, jakoby tu & scaron; il, že v & ocirc; bec jako dřív & yacute; hr & aacute; č sebral spousta & eacute; mu v Sibamac ar & eacute; ně NTC dva sety. & Scaron; čtvrtý & yacute; set začal lep & scaron; í dům & aacute; ci tenista. Ve třetím gamu Nalbandian po & scaron; čtvrtý & yacute; jednou v z & aacute; pase brejků, ale v pohodě hraj & uacute; ci Argent & iacute; nčan se vz & aacute; p & auml; t & iacute; čistou hrou postaral o rebrejk.Za stavu 3: 2 Nalbandian nenechal nic na n & aacute; hodu a při podán & iacute; Spousta & eacute; ho při brejkbale dal & scaron; & iacute; m fam & oacute; znym bekhendů & yacute; m return sv & yacute; & scaron; il na 4: 2.

Finalista Wimbledonu 2002 už pak iz & aacute; sluhou neumožňujícím výdej & uacute; ten & yacute; ch ch & yacute b s & uacute; pera dohrál set i z & aacute; pas do v & iacute; tažné & eacute; ho konce a z & iacute; skal pro jihoamerických & eacute; ho favorita d & ocirc; leží & yacute; vyrovn & aacute; vaj & uacute; ci bod. Skvěl & iacute; div & aacute; ci povzbuzovali dům & aacute; cího hr & aacute; ča až do konce, ale tentokrát to nepomohlo.T & aacute; to prohra spousta & eacute; ho m & aacute; pro něj v Davisově poh & aacute; ri ve dvouhře poøadov & eacute; č & iacute; slo 9 (bilance 20: 9).