Mezi nejoblíbenější druhy popruhů

Mezi nejoblíbenější druhy popruhů:

Praku s kroužky

Závěs s kroužky nošení dětí
samosval_magnum_0111.906610B56BB6439B9B648FF250E2E477
Tento typ je vhodný pro děti nosit dva nebo tři měsíce starý. Sling se nachází v “kolébce”. Vyrostla dítě nebude chtít lehnout na dlouhou dobu, takže budete muset změnit pozici provést například sedět dítě na boku. Nicméně, mnoho zkušených závěsné nosiče říci, že toto ustanovení není bezpečné pro dítě, tak oni budou muset udržovat jen s jednou rukou. Kromě toho je závěs se nosí přes rameno, takže v případě, že váha dítěte byl více než sedm nebo osm kilogramů, a zátěž je rozložena rovnoměrně, může to vést k rychlé únavě matce.

Sling-šála

Sling-šála účetní dítě

Tento typ rozložení zatížení na předchozí zobrazení rovnoměrně. Je vhodný pro přepravu dětí od narození do čtyř let, pokud rodiče jsou schopny nést váhu dítěte. Smyčka má tvar dlouhého plátna, je navinuto na pravidel o sobě lidské dítě. Jako takový, závěs dítě zaznamenány mnohonásobně bezpečnější než u modelů s kroužky, protože látka spočívá v několika vrstvách. Nevýhodou tohoto typu závěsu postupu je nepohodlí konstantní vinutí šátkem. Ne každý bude připraven k výrobě tohoto poněkud nepříjemné procedury denně. Nicméně, tam jsou ti, kteří se rychle vypořádat s tímto a nebude schopen poskytnout další život bez praku.

 

Navržen tak, aby nošení dětí ve věku čtyři měsíce. Ten kluk na sobě aplikovány svislé polohy. Typicky, model Sling nošení na obou ramenech ve stejnou dobu, takže opotřebení své dítě způsobem, který není těžké. Jak praxe ukazuje, je tento druh závěsu je přednostní mnoho matek.