Konštrukcia tejto časti od rôznych výrobcov je trochu odlišná

zábradlie postele

Konštrukcia tejto časti od rôznych výrobcov je trochu odlišná. Rim môžu byť pevné alebo stojan. Výhodou soklových líšt je, že nie sú v rozpore s rodičmi a dieťa má konštantný vizuálny kontakt. A keď dieťa začne zdvíhať na nohy, budú tyče mu slúžiť dobrú podporu. Pevná lišta môže detske postielky a prislusenstvo chrániť dieťa pred prievanom, ale rodičia majú veľa času priblížiť sa k posteli vidieť dovnútra.
predné ráfik.

D16

Počas dňa sa moja mamička má veľa času prikláňať k dieťaťu, vytiahol alebo nastavovanie niečo v postieľke. Každý sklon je daná stále ťažšie a ťažšie. Ak chcete zachovať výkonové rodičia, návrhári prišli s ponorom 20 až 30 cm predný ráfik. Stojí v bočnej horných aj dolných polohách pomocou spoľahlivých terminálov, prostredníctvom ktorých môžu dospelí za niekoľko sekúnd zmeniť umiestnenie prednej steny. Dieťa je vyrovnať sa s touto úlohou nemôže. Predný ráfik môžu byť úplne odstránené, keď dieťa zostarne a začne ísť spať sám, a prebudiť v dopoludňajších hodinách. Ak odnímateľným okrajom, že dieťa bude musieť preliezť. A to so sebou nesie rôzne detske postielky a prislusenstvo nepríjemné následky.
Odnímateľný ráfik rail

Dieťa sa nemala vyšplhať vysoko, takže z postieľky alebo vstup do nej, vývojári prišli s ďalšou zaujímavú vlastnosť – vymeniteľný stojana. To znamená, že bočné vytiahol z dvoch na tri vetvičku – a pripravení odovzdať. Dá sa povedať, že “sú zabíjaní hneď dve zajace”: posteľ a nestráca svoje ochranné vlastnosti a dieťa dostane voľnú ruku.
dno

Konštrukcia tejto časti postieľky od rôznych výrobcov sa môžu líšiť. Podlaha je vyrobená z pevného alebo cestovať pozdĺž koľajníc. A v spodnej časti stojanu a pastorka sa zdá byť žiaduce BabyNabytek.sk obchod, pretože umožňuje posteľ “dýchať” a bráni vzniku plesní na matraci po “noci nehôd.”
Výška spodnej časti

Pre väčšie pohodlie, starostlivosť o deti, je tu ďalšia možnosť: zmeniť výšku dna. Po prvé, môže byť nastavená na najvyššej úrovni. Koniec koncov, to dieťa činnosť v prvých mesiacoch po narodení je nízka, a on nebude môcť dostať von z postieľky. A rodičia v rovnakom čase nemusia byť preložené na polovicu, zakaždým, keď sa k nemu ohýbanie cez strane. Neskôr BabyNabytek.sk obchod, keď sa dieťa začne sadnúť a vstať na nohy, spodné bude klesli. Odborníci odporúčajú, aby dno postieľky mal prinajmenšom dva alebo tri úrovne výšky.
funkcie hojdačka

To sa stane, že dieťa je ťažké spánku, a to by malo byť hojdacia. Táto udalosť za predpokladu, mnoho výrobcov detského nábytku. Teraz postieľky sú stále k dispozícii na trhu so zakrivenými bežcov, vďaka ktorým je možné na hojdačke. Ale po chvíli sa musia bežci odstránené tak, aby dospelý dieťa nie je pod vplyvom sami.
skladovacie platforma

Pod lôžku by malo byť oddelenie pre ukladanie oblečenie, posteľnú bielizeň alebo hračky. Keď dieťa vyrastie, bude pravdepodobne chcieť skryť akýkoľvek ďalšie vaše vec. Počet inštalovaných boxov môže pohybovať v rozmedzí od jednej do štyroch. Ale veľmi často tam je veľká krabica pod posteľ.