Historické domácí čtvrtfinále by chtěl hrát i Kučera

BRATISLAVA – Dva měsíce před čtvrtfinálovým soubojem světové skupiny Davisova poháru s Nizozemskem (15.-17. 7.) začal Slovenský tenisový svaz (STZ) s prodejem vstupenek. Generální sekretář STZ Igor Moskal podotkl, že nizozemští fanoušci si už objednali kvótu 10% vstupenek, na které mají nárok od Mezinárodní tenisové federace (ITF).

“Z & aacute; uji Holanďanů je, zd & aacute; se, velk & yacute ;. Kromě povinen & yacute; ch deseti procent by chtěli z & iacute; skat i dal & scaron; í l & iacute; stky. P & iacute; nam, že vstupenky na dvouhru se před & aacute ; vaj & uacute; za 700 Kč a na & scaron; tvorhru po 300 Kč. Jde o stejn & eacute; ceny jako naposledy proti & scaron; panielom.Ver & iacute; m, že n & aacute; s fan & uacute; & scaron; ky i během letní dovolenkové sez & oacute; ny pr & iacute; du povzbudit, vždyť na dům & aacute; cí p & ocirc; de jsme & scaron; tvrťfin & aacute; le předtím & yacute; m nikdy nehráli, “informoval Mo & scaron; ka . Nehraj & uacute; ci kapit & aacute; n Miloslav Meč & iacute; ŕ by měl mít k dispoz & iacute; ci nejsiln & scaron; & iacute; t & iacute; m se singlistov Dominikem spousta & yacute; m, Karlem Beckem, a možná už i Karlem Kučerou, kter & yacute; se Chyše & aacute; po dluh & scaron; í odmlce zaviněné zran & iacute; m z & aacute; p & auml; Stia na n & aacute; vrat na dvorce. “Byl bych r & aacute; d, pokud bych mohl pom & ocirc; ct alespoň ve & scaron; tvorhre,” řekl Kučera, kter & yacute; vynechat & aacute; va antuka & uacute; sez & oacute; nu av s & uacute; tažném z & aacute; pasu by se měl představit až na tr & aacute; ve ve Wimbledonu.K pr & iacute; padn & eacute; mu nasazení v Davis Cupu ve dvouhře se b & yacute; val & yacute; & Scaron; IEST hr & aacute; č světa vyjádřil velmi obezřetně: “Budu mít tehdy odehrát & eacute; pouze dva turnaje a těžko říct, jestli bych věděl podat plnohodnotn & yacute; v & yacute; kon. Použitelný & yacute; budu asi jen v debli.”

J & uacute; lov & yacute; s & uacute; boj s Nizozemskem se bude hrát na tradičním místě v Sibamac ar & eacute; ně N & aacute; rodn & eacute; ho tenis & eacute; ho centra v Bratislavě, av & scaron; pokud na trochu pomalej & scaron; em tvrdém povrchu Premier jako naposledy proti & scaron; panielom. Oba t & iacute; my se už dohodli, že se bude hrát pod zataženou střechou. Zn & aacute; me s & uacute; už i začátky z & aacute; pasů v jednotliv & eacute; dny.V pátek se & uacute; vodn & aacute; DVOUHRA začne o 13:00, sobotňaj & scaron; í & scaron; tvorhra a z & aacute; verečn & eacute; nedeľnaj & scaron; í dvouhry pr & iacute; du na řadu od 12:00. “Vr & aacute; time se k povrchu, na kterém jsme hráli proti Německu. Ver & iacute; m, že n & aacute; m přinese & uacute; spěch,” dodal Mo & scaron; ka.