Hantuchová relaxuje u klavíru, budoucnost však vidí v módě

DENPASAR – Slovenská tenistka Daniela Hantuchová přiznala, že ráda relaxuje hrou na klavír. Pro agenturu Reuters uvedla, že takovýmto způsobem zahání stres a vypětí z náročných zápasů na tenisových kurtech.

“Na klav & iacute; r jsem se učila odmala. V Trin & aacute; stich- & scaron; trn & aacute; stich letech jsem už absolvovala koncerty před stovkami lid & iacute ;. Nikdy v životě jsem nebyla nerv & oacute; zněj & scaron; í jako pr & aacute; ve tehdy.Byla to t & aacute; nejlep & scaron; í pr & iacute; prava na kari & eacute; ru profesion & aacute; ln tenistky, “řekla 23letá & aacute; Slovenka.

B & yacute; val & aacute; světů & aacute; p & auml; TKA a dnes dev & auml; tn & aacute; stka také přibl & iacute; žila, jak vypadal její rozvrh dne v době, kdy měla e & scaron; te & scaron; kolu, klav & iacute; ra chodila už i na tenis & eacute; tr & eacute; ning. ” od & ocirc; směj r & aacute; na jsem měla vyučování. Potom následoval tenisu & yacute; tr & eacute; ning, klav & iacute; r, op & auml; ť tenis a poté e & scaron; te večerních & eacute; & Scaron; t & uacute; dium. Nejednou jsem končila o jeden & aacute; sté nebo půl dvanáct & aacute; sté v noci, “usnou & iacute; nala si slovensk & aacute; jednotka.Hantuchov & aacute; dále řekla, že rozhodnutí upřednostnit tenis & uacute; kari & eacute; ru před vysoce & scaron; koln & yacute; m & scaron; t & uacute; Diem hry na klav & iacute; r nebylo jednoduch & eacute ;. “Bylo to těžké & eacute; pro mě i mých rodičů. S tenisem si nikdy nem & ocirc; ete být ist & iacute ;, jak to vlastně cel & eacute; dopadne. Kláv & iacute; r byl alternat & iacute; vou. Věděla jsem, že když se budu věnovat tenisu naplno, na piano mi už nezbude čas, “vysvětlovala Slovenka, kter & aacute; m & aacute; na kontě kompletn & yacute; v & iacute; tažné & yacute; Grand Slam v mixu, ale jen jeden triumf na okruhu WTA ve dvouhře. V roce 2002 sv & iacute; těží v kalifornském Indian Wells.

Jak dále přiznala, v & scaron; kole měla najrad & scaron; í matematiku a fyziku.V Bratislavě nav & scaron; tevovala středn & uacute; & Scaron; kolu se zam & iacute; m na poč & iacute; tače, nejlep & scaron; iu na Slovensku, na níž & scaron; studovali její otec i bratr. Nadání na př & iacute; rodn & eacute; vědy maj & uacute; podle jejích slov v rodině.

Danielu to v & scaron; pokud tah & aacute; i do světa m & oacute; dy, se kterou již m & aacute; i několik praktick & yacute; ch cz & uacute; šenost & iacute ;. Je jednou z t & yacute; ch tenistek, kter & eacute; se již objevily na vých & aacute; řidičského výcviku & iacute; ch m & oacute; lach i na str & aacute; nk ch m & oacute; ních časopisů. “M & aacute; m rada m & oacute; du, věci, kter & eacute; maj & uacute; svůj p & ocirc; VAB, k & uacute; zlo. Osobně preferuji možná něco in & eacute ;, co se p & aacute; či v & auml; č & scaron; ine a pr & aacute; ve to považuji za zaj & iacute; mav & eacute ;.Určitě uvažuji nad t & yacute; m, že jednou se budu m & oacute; dou zabývat seri & oacute; zněj & scaron; í. Samozřejmě, až po skončení & iacute; tenisové kari & eacute; ry, “dodala Slovenka, v & scaron; ě považován & aacute; za jednu z najsympatickej & scaron; & iacute; ch tv & aacute; r & iacute; ve světovém ženském tenise.