Děti do 12 let, lékaři doporučují spát alespoň 10 hodin

Děti do 12 let, lékaři doporučují spát alespoň 10 hodin. To by mělo poslouchat vaše dítě, mezi dětmi má také sovy a skřivani, takže byste měli upravit zbytek pod jejich rytmy.

3. Je třeba stanovit, čtyři jídla. To je nejlepší pro studenty. Denní strava dětí by mělo být libové maso a drůbež (hovězí, telecí dovolená v česku s dětmi, krůtí, kuřecí), celozrnné obiloviny, mléko, chléb, čerstvé ovoce, zeleninu a ovoce. 2-3 krát týdně v nabídce by měla být vejce, smetana, sýry, ryby, jogurty.

1348503014_12235383_m

Bez ohledu na to, v jakém množství dítě pije džus, čaj, mléko a jiné nápoje, mělo by být jisti, že pít vodu. Denní příjem vody pro školní děti v létě – 20-30 ml na 1 kg tělesné hmotnosti. Mezi jídly jsou vhodné čerstvé ovoce.

4. Povinné zotavení. Pokud se v průběhu roku je dítě často nemocné, je nutné poslat na lázeňskou léčbu.

Pokud posíláte dítě na tábor či středisko není možné, je třeba vylepšit doma: více času na čerstvém vzduchu, zdravý spánek dovolená v česku s dětmi, kalení (lití).

5. Více času venku. Čím více student stráví energie, tím větší je potřeba, aby se na to. To je důvod, proč jsou děti tak dobře zotavit babičky.

Chcete-li se dítě měl dobrou chuť, měl by strávit více času venku, hrát hry v přírodě.

Zahálka pro studenty – příliš stresující. Pokud dítě sedí u počítače dny, loitering na ulici při hledání přátel, nemá odpočinek, a unavený. Tak se určitě organizovat zajímavé volný čas – mini-Tours, město výlety, pikniky, výlety, kina, atd.

Pokud stále problém s počítačem – psát to jako možnost v mimo školu počítačového klubu.

6. Neriskujte zdraví dítěte. První a hlavní nebezpečí v létě – teplo, slunce a tepla mrtvice. Předtím, než jít ven na ulici před dovolená v česku s dětmi odpočinkem na pláži by měla platit opalovací krém.

V období maximálního sluneční aktivity (od 12 do 16 hodin), je lepší být ve stínu nebo na chladném místě, nenechávejte své dítě na dlouhou dobu v autě, které je zaparkované pod širým nebem. Nezapomeňte o čelenku.

Také bychom měli mít na paměti pravidla bezpečnosti vody. Tak, že studenti nižších tříd nesmějí plavat bez dohledem dospělé osoby.

Děti potřebují znát pravidla chování na vodě, například, že nemůžete “schovat” pod vodou, nebo “help” přátelé potápět. Středoškolští studenti potřebují vědět, že nemůžete plavat a potápět v neznámých vodách, nemůžete plavat na bóje, atd

Vaše dítě miluje cákat ve vodě? Ať je to příjemné dovolená v česku s dětmi – poslat dítě do dětského tábora na pobřeží Černého moře.